Kontaktní telefonní číslo+420491470065
Nákupní košík Položek: 0

O nás

Firma VOR spol. s r.o. byla založena v roce 1992 jako velkoobchod náhradních dílů pro domácí spotřebiče. V roce 2000 došlo k rozšíření nabízeného sortimentu o komponenty domácího chlazení, a následně díly průmyslového chlazení. Od svého vzniku prošla společnost rychlým vývojem a v současné době patří mezi přední distributory komponentů pro chladírenské a mrazírenské technologie v České republice.

Vzhledem k dynamickému rozvoji společnosti došlo z důvodu nedostačující skladové kapacity v roce 2006 k přesídlení provozovny z Nového Města nad Metují do zrekonstruovaného areálu bývalého zemědělského družstva v Pohoří u Dobrušky.  
Díky rozsáhlým skladovacím prostorám mohl být sortiment rozšířen do současné podoby, kdy nabízí:

komponenty chladírenských a mrazírenských technologií

kompresory, kondenzační jednotky, kondenzátory, výparníky, regulace, ventily, dehydrátory, klimatizace, chladírenské a mrazírenské dveře, chladiva, oleje, chemii, ventilátory, rozvaděče, termostaty…

komponenty autoklimatizací

kompresory, náhradní díly kompresorů, kondenzátory, výparníky, expanzní ventily, presostaty, dehydrátory, o-kroužky, hadice…


nářadí

UV lampy, detektory úniku, injektory, zamačkávací a napichovací kleště, vakuometry, rozvaděče, vývěvy, servisní nářadí


náhradní díly a příslušenství pro domácí elektrospotřebiče a gastro-zařízení

speciální topnou techniku

 

VOR spol. s r.o. se pravidelně účastní školení předních světových výrobců komponentů chlazení a díky tomu může svým zákazníků přinášet nové produkty a technologie.

 

Ke standardním poskytovaným službám patří pravidelné závozy zboží vlastními vozy k zákazníkům, kvalitní technická podpora a poradenská činnost.

 

Pro své zákazníky pořádá společnost pravidelná školení, kde jsou představovány novinky z výroby, nové technologické postupy a novinky v legislativě.

 

Zákaznická nabídka

Vše o nákupu

O firmě

Infomrace o využívaní webu

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací